Nauka zawodu Piła.

Jesteśmy szkołą publiczną kształcenia zawodowego i ustawicznego, umożliwiającą naukę zawodów dla osób dorosłych. Oferowane przez nas kierunki są, przygotowane pod obecne zapotrzebowania rynku pracy. Kształcenie prowadzone jest w formie stacjonarnej (wieczorowej) i zaocznej.
Jesteśmy ośrodkiem egzaminacyjnym. Najlepsi słuchacze otrzymują stypendium naukowe Marszałka Województwa Wielkopolskiego w kwocie 1.000 zł.
Absolwenci po zaliczeniu egzaminu państwowego dostają certyfikat oświadczający kwalifikacje zawodowe a także dyplom zawodowy wraz z dodatkiem europass w języku polskim i angielskim.

Szkoła dla dorosłych Piła (policealna).

Nasza szkoła położona jest w miejscowości Złotów, jest to miasto dobrze skomunikowane z pobliskimi miastami takimi jak Piła. Województwo Wielkopolskie od wielu lat jest liderem z najniższym bezrobociem w całym kraju, więc aby móc konkurować na rynku pracy takim jak Piła, należy podnosić swoje kwalifikacje zawodowe. Nasza szkoła dla dorosłych w Pile otwiera możliwości na zdobycie wymarzonego stanowiska, lub stać się realną konkurencją na rynku lokalnym. Posiadamy w swojej ofercie wiele interesujących kierunków, dzięki czemu nasi słuchacze mogą dobrać swój profil nauki według swoich predyspozycji.

Skip to content